wataha-honda
 

PRM
  Polski Ruch Motocyklowy

     Organizacja Motocyklowego Rajdu Pamięci Ofiar Pierwszego Transportu Więźniów do KL Auschwitz jest ogromnym wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym. Zrobimy co w naszej mocy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niektóre sprawy wymagają czasu i nie zależą tylko od nas. Musimy uzyskać szereg zgód, pozwoleń, dopiąć terminy i godziny, gdyż w tym czasie nie tylko my będziemy czcić pamięć pierwszego transportu. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Na tej stronie (i na stronie wydarzenia na FB) będziemy na bieżąco wstawiać nowe informacje dotyczące organizacji Rajdu. Osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo w Rajdzie będą również otrzymywać informacje na maila.

OGŁOSZENIA:

Drodzy przyjaciele!

W związku z panującą epidemią i wprowadzonymi obostrzeniami niestety nie mamy możliwości przeprowadzenia Motocyklowego Rajdu Pamięci Więźniów Pierwszego Transportu do KL Auschwitz 1940-2020. Mamy świadomość, że zgromadzenia 728 motocykli i około tysiąca ludzi jest dużym ryzykiem, na które nie chcemy nikogo narażać. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaoferowali swoje wsparcie w przeprowadzeniu Rajdu oraz wszystkim, którzy już włożyli wiele trudu w jego przygotowanie. Dziękujemy za słowa wsparcie i życzliwości.

Prosimy jednak nie zapominajcie do dacie 14. czerwca! Osoby, które zapisały się na Rajd otrzymają 12. czerwca informację o 80. rocznicy pierwszego transportu z prośbą o zamieszczenie jej w portalach społecznościowych i na swoich stronach.

Jeżeli sytuacja w kraju nie zmieni się na gorsze, to 14 czerwca 2020 r. WATAHA – jak co roku – wyruszy z Tarnowa do Oświęcimia, jednakże w niedużej grupie, jako przejazd indywidualny i bez żadnych uroczystości.

Raz jeszcze dziękujemy, że byliście z nami i życzymy wszystkim jak najszybszego powrotu do normalności, za którą wszyscy tęsknimy.

Bądźcie ostrożni!
« powrót
Archiwum:         
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie
 
Rajd Pierwszego Transportu

TKM WATAHA
jest członkiem:

PRM Polski Ruch Motocyklowy

Polskiego Ruchu
Motocyklowego 1978

uskrzydlony 2009
 "Uskrzydlony 2009"
dla TKM WATAHA


© WATAHA 2003 - 2017