wataha-triumph-kawasaki
 

PRM
  Polski Ruch Motocyklowy 1978

Jak do nas dołączyć

     Aby przystąpić do Stowarzyszenia Tarnowska Konfederacja Motocyklistów WATAHA, należy spełnić kilka warunków.

     Dwa podstawowe warunki to posiadanie motocykla oraz prawa jazdy kat. A. Oczywiście członkiem pełnoprawnym może zostać osoba pełnoletnia.

     Na początek proszę wysłać maila z informacją o sobie klikając [TU].  Następnie warto odwiedzić nas w naszym klubie przy ul. Monopolowej 4 w Tarnowie. Spotykamy się praktycznie w każdy piątek. Można przyjść między godz. 20 a 22. Oczywiście nie ma co poprzestawać na jednym spotkaniu. W sezonie, koniecznie pojechać z nami, jeśli akurat będzie jakiś wyjazd.

     Po wstępnym zapoznaniu się, poznaniu naszych zasad i reguł, jeżeli zdecydujesz się przystąpić do nas, zostaniesz Kadetem. Będziesz mógł uczestniczyć w życiu Konfederacji, przyglądać się i poznawać jej zasady i członków.
Raz w roku - na ogół w styczniu - organizujemy kongres, na którym możesz zostać przyjęty w poczet Kandydatów. Przez najbliższy rok, jako Kandydat, będziesz musiał nam pokazać, że chcesz stać się pełnoprawnym członkiem Konfederacji, a jeżeli tak się stanie i większość członków Cię zaakceptuje, staniesz się jednym z "Wilków" naszej WATAHY.

     Zapraszamy. Dołącz do nas!

Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie
 
Rajd Pierwszego Transportu

TKM WATAHA
jest członkiem:

PRM Polski Ruch Motocyklowy

Polskiego Ruchu
Motocyklowego 1978

uskrzydlony 2009
 "Uskrzydlony 2009"
dla TKM WATAHA


© WATAHA 2003 - 2017