wataha-suzuki
 

PRM
  Polski Ruch Motocyklowy

     Organizacja Motocyklowego Rajdu Pamięci Ofiar Pierwszego Transportu Więźniów do KL Auschwitz jest ogromnym wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym. Zrobimy co w naszej mocy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niektóre sprawy wymagają czasu i nie zależą tylko od nas. Musimy uzyskać szereg zgód, pozwoleń, dopiąć terminy i godziny, gdyż w tym czasie nie tylko my będziemy czcić pamięć pierwszego transportu. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Na tej stronie (i na stronie wydarzenia na FB) będziemy na bieżąco wstawiać nowe informacje dotyczące organizacji Rajdu. Osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo w Rajdzie będą również otrzymywać informacje na maila.

OGŁOSZENIA:

Odpłatność
2020-01-18
W związku z licznymi zapytaniami, informujemy, że bardzo chcemy aby udział w Rajdzie był bezpłatny, a jedyne koszty, z jakimi trzeba by się liczyć, to oczywiście paliwo na dojazd, nocleg, wyżywienie i ewentualnie zakup pamiątek. Wszystko zależy od ewentualnych sponsorów. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w tej kwestii optymistami.
Gdyby ktoś chciał wesprzeć nas finansowo, prosimy o wykonanie przelewu z dopiskiem RAJD na konto Konfederacji nr: 10 2030 0045 1110 0000 0321 9840
« powrót
Archiwum:         
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie
 
Rajd Pierwszego Transportu

TKM WATAHA
jest członkiem:

PRM Polski Ruch Motocyklowy

Polskiego Ruchu
Motocyklowego 1978

uskrzydlony 2009
 "Uskrzydlony 2009"
dla TKM WATAHA


© WATAHA 2003 - 2017